logo

-

malo/velkoobchod

phone

+420 596 613 720

skype   facebook

-

servis Ostrava

email

hpservis@hpservis.com

 

-

servis Olomouc

formular

napište nám on-line

shop E-SHOP

 
  
 
 

» Novinky

» O firmě

» Reference

» Ceník

»
E-SHOP

»
Servisní formulář

PRODEJ A SERVIS

BÍLÉ TECHNIKY

www.1hpservis.cz

1. HP servis s.r.o. najdete nás v Ostravě a Olomouci servis a prodej bílé techniky neváhejte nás kontaktovat

 
 

O společnosti

Vážení obchodní partneři, zákazníci,

Společnost 1.HP Servis s.r.o. se sídlem v Ostravě jsem založil dne 21.prosince 2005.

V oblasti servisu spotřebičů jsem začal působit jako fyzická osoba firmou Hák Martin od roku 1997. V roce 1999 začal vykonávat záruční servis pro firmu FAGOR a Whirlpool a také pro tyto značky zajišťovat odbornou montáž vestavných výrobků.

Během dalších let se firma začala zabývat maloobchodním a velkoobchodním prodejem vestavných a volně stojících spotřebičů, kde byly využity poznatky servisu o kazivosti a kvalitě spotřebičů. Později nás oslovovaly další značky pro které vykonáváme záruční servis a samozřejmě i ostatní služby s tím spojené.

V současné době firma 1.HP Servis s.r.o zaměstnává 10 pracovníků a nadále se rozvíjí. Nyní jsme schopni poskytnou našim zákazníkům kvalitní služby v oblasti servisu na takřka jakýkoliv druh domácího spotřebiče. Naši technici si umí poradit při opravách jednak chladících zařízení, klimatizací, sporáků, ohřívačů vody, praček, myček, mikrovlnných trub, všech spotřebičů určených pro vestavbu, ale také drobných výrobků.

Je také možnost dodat náhradní díl na celou řadu spotřebičů, včetně zaslání na dobírku.

Naše firma 1.HP Servis s.r.o zaměstnává osm servisních techniků, kteří procházejí pravidelnými odbornými školeními a přezkušováním. Naši prodavači jsou také vyškolováni v odborném poradenství při výběru vestavných spotřebičů přímo od výrobců značek a dále od našich servisních techniků. Propojení těchto poznatků přispívá k odbornosti a kvalifikovanosti našich pracovníků, kteří jsou pak schopni odpovědět na Vaše dotazy a pomoci při výběru spotřebičů do Vaší domácnosti.

Našim cílem je komplexní nabídka služeb týkající se spotřebičů a jiného sortimentu tak, aby naši partneři a zákazníci měli vše pod jednou střechou a byli maximálně spokojení.

Od roku 2007 je 1.HP SERVIS s.r.o. chráněn ochrannou známkou.

Od roku 2009 se věnujeme také GASTRO spotřebičům jak jejich prodeji tak i servisu, zajišťujeme kompletní dodávky do GASTRO PROVOZŮ, PIZZERIÍ, RESTAURACÍ A JÍDELEN.

Dále také vykonáváme montáže elektrorozvodů, vodoinstalatérských prací, solárního ohřevu teplé užitkové vody a montáže centrálních vysavačů na novostavbách včetně revizí .
Největší spolupracující firmou jsou Dřevostavby Sittek.

Děkuji všem našim zákazníkům a partnerům za jejich přízeň a sděluji jim, že jsme připraveni řešit jejich požadavky v prostoru a čase, aby byli s firmou 1.HP SERVIS s.r.o. trvale spokojeni.

 

 
 
 
 

                                                 

 
 
 

Doporučujeme:       A-typ morava  |  K-interier  |  Dřevostavby Sittek  |  Rena kuchyně  |  JP interier

 
  
 
 
KONTAKTY

- malo/velkoobchod

- servis Ostrava

- servis Olomouc

RYCHLÝ KONTAKT

phone +420 596 613 720

email hpservis@hpservis.com

formular napište nám on-line

web www.1hpservis.cz

NAVIGACE

  Novinky

  O firmě

  Reference

  Ceník

  E-SHOP

  Servisní formulář

skype   facebook

 

shop E-SHOP

 

 

 

 
 

Všechna práva vyhrazena © publikuje firma 1. HP servis s.r.o.  |  vytvořila společnost PROFI IMAGE s.r.o.